sağlık

Published on Şubat 12th, 2019 | by Avrupa Forum 3

0

Bern Üniversitesi’nden Vücut Memnuniyeti Koçluğu desteği

Bern Üniversite’sinde Dr. Ann Krispenz gözetiminde sürdürülen bir çalışma çerçevesinde 40 kişiye “Vücut Memnuniyeti” eğitim desteği verilecek.

“Güzel olmak için, kusursuz olman gerekmiyor!” sloganıyla yola çıkan ekip kişinin kendi vücuduyla barış olmasının yollarını gösteriyor ve stressiz, sıkıntısız bir yaşam perspektifiyle vücut memnuniyetinin nasıl sağlanabileceği üzerine koçluk desteği veriyor.

Profosyonel çalışma alanlarında büyük ücretlerle sağlanan bu hizmet, Bern üniversitesindeki çalışma kapsamında sadece 50 CHF’lik bir temsili ücretlendirmeyle sunuluyor.

Sadece 40 kişilik kontenjan açılan ve 16/17 Mart 2019 veya alternatif olarak 23/24 Mart 2019’da bir buçuk gün olarak gerçekleştirilecek bu çalışmaya dahi olabilmek için Dr. Ann Krispenz’in ekibinden olan Ezgi Keskin’le mail üzerinden kontağa geçebilirsiniz. ([email protected] )

Ayrıca çalışmayla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linkten edinebilirsiniz:http://www.edu.unibe.ch/forschung/forschungsprojekte/koerperzufriedenheit_amp_ibsr/index_ger.html

Tags: , , , ,


About the AuthorBir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑