Almanya

Published on Şubat 10th, 2020 | by Avrupa Forum 2

0

BirGün ile dayanışma etkinliği

“Ekonomi krizde, Türkiye’de kadın olmak, Siyasette muhalif olmak” başlığıyla Ulm’da düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer ile eski KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul katıldı.

AF (Ulm)


Avrupa’nın çeşitli kentlerinde yapılan “BirGün ile dayanışma” etkinliklerinden biri de Almanya’nın Ulm şehrinde gerçekleştirildi. Şehir merkezinde Schaffnerstr’de bulunan Bürgerhaus Mitte salonunda gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda kişi katıldı.

“Ekonomi krizde, Türkiye’de kadın olmak, Siyasette muhalif olmak” başlığıyla düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer ile eski KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul katıldı.Toplantının moderatörlüğünü “BirGün Ulm Okurları” adına Şahismail Şahin yaptı.

Konuşmacıların konu başlığı hakkında görüşlerini aktardığı toplantı, soru-cevap bölümüzle sona erdi. Etkinlikte ayrıca sanatçı Şirin Üstün şarkılarıyla sahnede yerini aldı.

CHP Aalen Bölge Başkanı Atila Özcan ve BirGün Ulm Okurları adıyla Şahismail Şahin tüm katılımcılara desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑