Kadın

Published on Haziran 3rd, 2019 | by Avrupa 5

0

Çorum’da sokakta sigara içen kadına bıçaklı saldırı!!!

Çorum’da sokakta sigara içen M.Ç. adlı kadını darbettiği iddiasıyla gözaltına alınmak istenen erkek polisle de kavga etti.

Çorum’da sokakta sigara içen M.Ç. adlı kadını darbettiği iddiasıyla gözaltına alınmak istenen O.N.A. ile polis arasında arbede çıktı. Takviye ekiplerin müdahalesi ile şüpheli gözaltına alınırken, tepki gösteren kalabalığa polis cop ve biber gazı ile saldırdı.


DHA’da yer alan habere göre, olay 2 Haziran’da akşam saatlerinde Fatih Caddesi’nde meydana geldi. İddialara göre, O.N.A. sokakta sigara içtiği için tartıştığı M.Ç. adlı kadını darbetti. M.Ç.’nin ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. O.N.A. ile kendisini gözaltına almak isteyen polis arasında arbede yaşandı. Takviye ekiplerin gelmesiyle birlikte polise bıçak çektiği öne sürülen O.N.A. gözaltına alındı. Çevrede toplanan kalabalık O.N.A.’nın gözaltına alınmasını tepki göstererek polisle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine polis kalabalığı cop ve biber gazı kullanarak dağıttı. Biber gazından etkilenen bazı kişiler hastaneye başvurdu. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Bu arada polise başvuran M.Ç., sokakta sigara içtiği sırada O.N.A.’nın kendisine hakaret ettiğini ve bıçak göstererek darbettiğini belirterek şikayetçi oldu.

Kaynak:SiyasiHaber

Tags: , ,


About the AuthorBir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑