fbpx

LGBTİ

Published on Haziran 28th, 2020 | by Avrupa Forum 11

0

İstanbul Onur Yürüyüşü bu yıl online yapılıyor

Onur Haftası Komitesi, yürüyüşe katılmak isteyenlerin ‘neredesinlubunya.com’ adresine giderek istedikleri konumu, bayrağı, pankartı ve sloganı seçmesi için çağrı yaptı.

28. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası Komitesi, Coronavirus (Covid-19) salgını nedeniyle bu seneki İstanbul Onur Yürüyüşü’nü online olarak gerçekleştirileceğini açıkladı.

LGBTİ+ Onur Haftası Komitesi, Twitter’dan paylaştığı mesajda, “Konumunu belirle, bayrağını seç, sloganını yaz, online Onur Yürüyüşü’ne koş lubunya! Tüm hafta online yürüttüğümüz etkinliklerimizi online Onur Yürüyüşü ile taçlandırıyoruz” ifadelerine yer verildi.

TWITTER’DA BİRİNCİ SIRAYA YÜKSELDİ

Onur Haftası Komitesi, online yürüyüşe katılmak isteyenlerin neredesinlubunya.com adresine giderek istedikleri konumu, bayrağı, pankartı ve sloganı seçmesini istedi. Twitter’da #OnurHaftası etiketi Türkiye gündeminde birinci sıraya yükseldi.

LGBTİ+ Onur Haftası Komitesi’nden yapılan açıklamada, “Tüm hafta online yürüttüğümüz etkinliklerimizi online Onur Yürüyüşü ile taçlandırıyoruz. Bu web adresine girdikten sonra karşına çıkan ekranda olmak istediğin konuma tıklayıp, bayrağını/pankartını seçip, sloganını yazdıktan sonra sen de online yürüyüşümüze dahil olacaksın. 18 yıldır ülkenin en gullümlü, en coşkulu yürüyüşünü yaptık. Online yürüyüşü de en iyi biz yaparız. Bekliyoruz lubunya” denildi.

Artı Gerçek


About the AuthorBir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑