Kültür Sanat

Published on Temmuz 14th, 2018 | by Avrupa Forum 2

0

Sinan Öztürk ile Okuma, Müzik ve Söyleşi

Essen’de Katakomben Theater’da gerçekleşen programda Sinan Öztürk, Suat Kuzucu ve Alpay Bozkurt izleyicilere dolu dolu üç saat yaşattılar.

AF (Essen)
Sinan Öztürk’ün ikinci baskısı çıkan romanı “Anısı Bizdik Bu Kentin” ve şiir kitabı “Yazdan Sonra Yalnızlık” Essen’de okurlarıyla buluştu.
Essen’de Katakomben Theater’da gerçekleşen programda Sinan Öztürk, Suat Kuzucu ve Alpay Bozkurt izleyicilere dolu dolu üç saat yaşattılar. Öztürk gecede şiirlerini seslendirirken, aynı zamanda izleyicilerle girdiği diyaloglarla programa katkıda bulundu. Müzisyen dostları Suat Kuzucu ve Alpay Bozkurt da kendisine gerek fon müzikle, gerekse seslendirdikleri eserlerle eşlik ettiler.
Çok sıcak bir gün olmasına rağmen salonu dolduran izleyiciler porgramı çok beğendiklerini, bu formatta bir programı daha önce izlemediklerini ve programın yakında tekrarlanmasını çok istediklerini dile getirdiler.
Sinan Öztürk tatil sonrasında Almanya’nın çeşitli kentlerinde programlarını izleyicilere sunacaklarını bildirirken, Stuttgart, Münih, Nürnberg, Ulm ve diğer şehirlerde de programlar yapmak istediklerini söyledi.

Tags: , , , ,


About the AuthorBir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑