Avrupa

Published on Mayıs 2nd, 2019 | by Avrupa Forum 2

0

“Sürgün” çıktı

Avrupa Sürgünler Meclisi (ASM), 6 yıldan buyana sürdürdüğü çalışmalarına yeni bir halka daha ekledi. Meclisin artık “Sürgün” adında basılı yayın organı da var.

AF (Nürnberg)


6 yıldır çalışmalarını aralıksız sürdüren Avrupa Sürgünler Meclisi (ASM), yayın organı “Sürgün”ü de çıkarmaya başladı. Dergi hakkında meclisin internet sayfasında yer alan bilgilendirme şöyle:

SÜRGÜN Dergisi çıktı

Avrupa Sürgünler Meclisi ( ASM ), 6 yıldan buyana sürdürdüğü çalışmalarına yeni bir halka daha ekledi.

Avrupa`da yaşayan Politik sürgünlerin ve her türden Sürgün kesimin sesi olmaya yönelik bir yayın anlayışıyla 6 şar aylık periyotlarla yayın hayatını sürdürecek olan, SÜRGÜN Dergisinin ilk sayısı yarından itibaren okuyucuyla buluşuyor.

ASM 5. Kongresinde alınan karar gereğince, ASM Yürütme Kurulunun önüne görev olarak koyduğu görevlerden birisi olan çıkartılan SÜRGÜN Dergisinin ilk sayısı 36 sayfa olarak 1000 adet basıldı.

Avrupa`da yaşayan ASM Meclis üyelerine ve Sürgünlük çalışmalarına katkı vermek isteyen herkese açık olan SÜRGÜN Dergisinin ilk sayısına ulaşmak ve katkı vermek isteyenler; exil-vorstand@web.de , e-postasına yazarak Dergiden temin edebilirler.

SÜRGÜN Dergisi Avrupa ülkelerinde yaşayan ASM Meclis üyelerinden de temin edilebilir.

ASM Medya Grubu

http://avrupasurgunleri.com/

Tags: , , ,


About the AuthorBir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑